Seljateraapiad

Mastercare venitusteraapia 30min  25€

Venitusteraapia on efektiivne meetod selja- ja õlavöötme valude leevendamiseks. Mastercare teraapialaual kasutatakse venitava jõuna keha enese raskust ning seoses sellega väheneb surve lülisambale (lülidevaheline ketas täitub taas vedelikuga ning muutub piisavalt tugevaks, et säilitada õige kehahoid) ja närvijuurtele, venitatakse pinges selja ja õlavöötmelihaseid. Samuti mõjub vabastavalt põlve, puusa ja istmikunärvivalu puhul, on võimalik korrigeerida vaagna kõverseisu. Pea alaspidi, toob ajusse rohkem hapnikku ja seeläbi elavneb organite tegevus.
Kasutades Mastercare venitusteraapiat, nagu paljud tippsportlased seda teevad, on võimalik ennetada paljude probleemide teket tulevikus.
Seljamassaaž ja Mastercare venitusteraapia 60min  55€

Seanss koosneb seljamassaažist ja venitusest Mastercare venituslaual.  Mastercare’i venituse saladus peitub tema ratastel seljatoes, mida on võimalik fikseerida erinevatesse asenditesse. Kalde asendimuutus on tunda liikuva seljatoe tõttu, mis keharaskusega viib liigesed venitusse ja lõdvestab lihased. Venitus on ohutu, sest toimub ainult keharaskusega. 
Koos massaažiga kombineeritult toimib venitusprotseduur  efektiivsemalt.


Kinesioteipimine 15min  15€


Kinesioteip on kangast ja akrüülliimist veniv teip, mida kasutatakse taastusravis ja spordimeditsiinis. Kinesioteip on väga paljude kasutusvõimalustega: fikseerib ja stabiliseerib, kiirendab keha verevoolu, lümfi ja ainevahetuse protsesse, säilitab paigaldamisel keha normaalse dünaamilise liikuvuse. Näidustatud sportlastele ja elukutse esindajatele, kellel tuleb oma töös kokku puutuda sundasenditega ja lihapingetega