Ajurveeda

Ajurveeda konsultatsioon, 110min 100€  sisaldab diagnostikat viie peegli meetodil - uuritakse pulssi, märke silma iirisel, kõrvalestal, keelel ja kätel. Tehakse kindlaks inimese kehatüüp (vata, pitta, kapha omavahelises kombinatsioonis) ja tervise hetkeseisund. Antakse individuaalsed soovitused eluviisiks, toitumiseks ja vajadusel ajurveeda taimsete lisandite tarvitamiseks.
Broneeri aeg siin

Ajurveeda konsultatsioon, 60min 60€ 
sisaldab diagnostikat viie peegli meetodil, tehakse kindlaks inimese kehatüüp (vata, pitta, kapha omavahelises kombinatsioonis) ja tervise hetkeseisund.  Antakse individuaalsed soovitused eluviisiks ja üldised toitumisealased soovitused ning vajadusel ajurveeda taimsete lisandite tarvitamiseks.
Broneeri aeg siin

Ajurveeda konsultatsioon, 30min 40€
sisaldab diagnostikat viie peegli meetodil - uuritakse pulssi, märke silma iirisel, kõrvalestadel, keelel, kätel. Tehakse kindlaks inimese kehatüüp (vata, pitta, kapha omavahelises kombinatsioonis) ja tervise hetkeseisund.

Marmateraapia, 60min 60€ / 80min 75€
Marma Vidya on õpetus marmadest ehk inimkeha elutähtsatest energiakeskustest.
Marmad on eluenergia ehk prana keskused (tinglikud punktid ehk ühenduskohad), kus ühilduvad mitmed füüsilise- ja eeterkeha struktuurid - lihased (mamsad), veresooned (sirad), kõõlused (snajud), luud (asthid), liigesed (sandhid) ning informatiivsed kanalid (sthulad) ja energeetilised kanalid (nadid). Marmad töötavad nagu energeetilised klapid, mis on võimelised avama ja sulgema energia voogu ning suunama seda keha erinevatesse piirkondadesse. Marmade mõjutamisel võib suunata energiat blokeeringute likvideerimiseks,  energia liikumise parandamiseks või energia reservide avamiseks. See teebki marmateraapiast olulise energeetilise tervendamise vahendi.
Marmade seisund on oluline, sest nendesse piirkondadesse kehal toimub tihti ka toksiinide kogunemine. Samuti mõjutab marmade seisundit stress ja negatiivsed emotsioonid. See kõik kokku võib tekitada valulikke aistinguid või põletikulisi protsesse nendes piirkondades, enne, kui haiguse sümptomid hakkavad väljenduma.
Marmateraapia on näidustatud nii täiskasvanutele, kui lastele. Protseduride arv
oleneb patsiendi tervislikust seisundist, enamasti 10-15 seanssi.
Vastunäidustuseks on ägedad nakkushaigused, akuutsed seisundid, rasedus.
Broneeri aeg siin

Abhyanga e. ayurveeda õlimassaaž, 75min 75€
Kogu keha õlimassaaž, mis toidab ja taaselustab keha kudesid (Dhatu) ning võimaldab rakkudel puhastuda mürkainetest. Abhyanga omab sügavat ja tervendavat mõju, tasakaalustades keha, meelt ja mõistust.

Suurendab kudede tugevust. Vananemisel muutuvad koed kuivaks ja neid ei toideta enam piisavalt ning nad ei väljuta toksiine ja jääkaineid enam vajalikul määral. Parandab vereringet ja mõjub kogu kehale noorendavalt, eemaldab organismist mürkaineid ja vähendab stressi.

Mõjub hästi nahale, annab sellele elastsuse ja pinguldab ning kaitseb enneaegse vananemise vastu. Parandab und ja taastab elujõudu.
Broneeri aeg siin


Shirodhara teraapia + peamassaaž, 60min 65€
Shirodhara on erakordselt lõdvestav, organismi puhastav ja noorendav ayurveda protseduur, mis toob sügava lõõgastuse nii kehale kui vaimule. Alustatakse põhjaliku pea-, kaela ja õlgade massaažiga, mis lõdvestab ja vähendab oluliselt pingeid neis piirkondades. Järgneb shirodhara - soojendatud naturaalse õli pidev aeglane vool otsmikule, kestvusega orienteeruvalt 20 - 30min.
Näidustused: toidab peanahka, annab näole terve ja särava ilme, alandab stressi ja pinget ning toetab ärevuse ja depressiooni korral. Parandab und, efektiivne krooniliste peavalude puhul.
Broneeri aeg siin

Ayurveda massaaž, 60min 55€
Ayurveda Kerala massaaž on erakordselt lõõgastav. Selles massaažis mõjutatakse ayurvedas kirjeldatud marma (energia) punkte, mis taastavad kehalise ja vaimse harmoonia ning seetõttu on see ka hea haiguste ennetamisel.  Massaažis kasutatakse õrna silitamist ja soojendavat hõõrumist.

Ayurveda massaaži 12 kasulikku omadust:

  • Vananemise vastane toime - selgroo, jalalabade ja pea massaaž aitavad kaasa hea tervisliku seisundi hoidmisel.
  • Väsimuse kõrvaldaja - väsimus on tingitud pingetest ja tekitab lihaspingeid.
  • Vähendab vatalikust - liigne vata kehas võib põhjustada erinevaid haigusi.
  • Parandab nägemist - regulaarne massaaž parandab nägemist. Jalgade, selgroo, kaela ja pea massaaž võib toetada silmade tervist.
  • Aitab tugevdada füüsilist keha, parandab kehavedelike tsirkuleerimist.
  • Parandab naha tervist - massaaž teeb naha pehmemaks ja tugevamaks. Kuivus annab märku sellest, et kehas on rikutud vata tasakaal. Mõnikord on see tingitud sisemisest ärevusest ja ärritusest.
  •  Annab vastupidavust haigustele - stimuleerib antikehade teket organismis.
  • Vastupidavus traumadele - inimene, kes saab regulaarselt massaaži, paraneb kiiremini, kui inimene, kes ei saa massaaži.
  • Massaažiga paraneb naha jume ja elastsus ning kudede seisukord.
  • Parandab und.
Broneeri aeg siin